Про нас / Про компанію / Доступне Житло України
Будь лідером
комфортного життя

Про нас

Обслуговуючий кооператив "Житлово будівельний кооператив "Доступне житло України" створено спеціалістами котрі мають вісімнадцятилітній досвід будівництва за різними технологіями. Основними цілями та задачами підприємства являються проектування та будівництво малоповерхових містобудівних проектів та широке втілення індустріального методу зведення індивідуальних житлових будинків.

Кооператив має потужності для будівництва близько 500 індивідуальних житловихбудинків на рік загальною площею 40 000 квадратних метрів, з повним оздобленням та благоустроєм території по всій Україні, з перспективою збільшення потужностей вдвічі протягом одного року. В своїй структурі кооператив об'єднує досвідчених фахівців усіх галузей по організації та управлінню будівництвом.

"Доступне житло України" тісно співпрацює з Українською Академією Наук та Придніпровською Академією Будівництва та Архітектури, Канадською Іпотечною Корпорацією по вдосконаленню будівельних технологій та втіленню промислових методів малоповерхового житлового домобудування.

dzh_infogfx_1.png
ВЛАСНА ХАТИНА - ЩАСЛИВА РОДИНА!
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?
ПОТРІБНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ЕКСПЕРТА?
© Copyright 2000 - 2018 www.dostupnezhitlo.com.ua All Rights Reserved. Developed by KWEB.BIZ